Sposoby na odbudowę uzębienia

Jaka jest możliwość odbudowy uzębienia innej niż implanty , gdy prawa góra to tylko 1,2 i 4 ? Czytałam o mostach dwubrzeżno-jednobrzeznych. Uprzednio miałam mostek jednobrzeżny 4 punktowy gdzie filar to 3,4, Podobno takich sie nie stosuje a mi on slużył 8 lat tylko próchnicazniszczyła 3

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.