Sposoby na regulację hormonów w organizmie

Witam, mam 25 lat i około 8 miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, po odstawieniu miałam tylko dwie miesiączki i od pół roku nie mam wcale. Mój lekarz chce mi znowu przepisać jakieś hormony, jednak ja nie chcę ponieważ już i tak przytyłam od tego wszystkiego. Jakie są inne sposoby na regulacje hormonów zioła może suplementy lub dieta? A przede wszystkim chciałabym wrócić do dawnej wagi a od pół roku stoję w miejscu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu i zastosować proponowaną terapię. W celu utraty masy ciała warto wprowadzić niskokaloryczną dietę oraz wdrożyć aktywność fizyczną.