Sposoby na silny stres podczas egzaminu na prawo jazdy

witam mam maly problem ze zdaniem prawka, problem polega na tym ze podczas egzaminu zrzera mnie stes gdy popelnie jakis blad potrafie caly egzamin przejechac dobrze a gdy jakis blad to juz zapominam o podstawowych rzeczach czy jest jakis srodek wspomagajacy koncentracje i zwalczajacy stress który moglbym zarzyc przed egzaminem?

możesz spróbować wspaniałych metod relaksacyjnych ,wizualizacji,hipnoterapii itp.Poszukaj więc psychoterapeutów,którzy pracują w takich obszarach.Ze swej strony poleciłabym filię Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii w Bielsku albo psychologów sportu,którzy na pewno tam pracują.
Odezwij się ponownie,jak poszło.

Witam. Absolutnie odradzam jakiekolwiek środki przed egzaminem. Z resztą w samych przepisach o tym pisza, że nie wolno. Wtedy dopiero nie trudno o błąd.
Magdalena Brabec