Sposoby na wzajemne zrozumienie i dogadywanie się z narzeczonym

Jetsem z narzecoznym 9lat czesto się kłocimy i ja z tego powdu placze wtedy on na mnie krzyczy i mowi "czego ryczysz" Mówi mi że nic tylko ciagle rycze. Nie potradfi mnie pocieszyc tylko kryzczy na mnie. Jestem złamna bo go kocham i mamy wziąsc za rok slub i nie wiem co robic. Prosze podajcie ajkies spoosby na wzajemne zrozumienie i lepsze dogadywanie sie

Sposób jest jeden: psychoterapia dla par. Jeśli Państwa trudności z porozumieniem trwają tak długo, trudno będzie samodzielnie wybrnąć z impasu. Z pomocą specjalisty być może uda się lepiej wzajemnie usłyszeć, zrozumieć, wspierać. Albo, jeśli się nie uda... podjąć inne decyzje. Lepiej przed ślubem niż po. Jeśli narzeczony nie zgodziłby się na terapię, może Pani sama skonsultować się z psychologiem, i też odnieść z tego korzyść dla siebie (choćby większe rozumienie własnych reakcji, potrzeb). Powodzenia.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza