Spóźnianie się miesiączki po odstawieniu Evry

Miesiąc temu przestałam stosować evrę, od tamtej pory unikam pełnych zbliżeń, jedynie uprawiam petting, który polega na pieszczeniu łechtaczki językiem, a do wytrysku partnera dochodzi z dala od pochwy. Po 3 tygodniach od odklejenia plastra wykonałam test ciążowy- wynik negatywny. Okres spóźnia się kilka dni, i nie czuję by miał nadejść, czy to spowodowane odstawieniem antykoncepcji, czy istnieje możliwość, że poprzez takie pieszczoty mogłam zajść w ciąże?

Witam,
brak miesiączki spowodowany jest odstawieniem antykoncepcji, powrót prawidłowego fizjologicznego krwawienia możliwy w ciągu kilku najbliższych miesięcy.
O ciąży w przypadku pettingu nie ma mowy.
pozdrawiam!