Spożywanie ziemniaków po wybielaniu zębów

Witam, dlaczeg podczas wybielania zebow metoda nakladkowa mozna jesc ziemniaki na tzw bialej diecie? Przecież ziemniaki sa żółte

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli chce mieć Pani 100 procentową pewność że nic nie przebarwi zębów proszę kupić białe ziemniaki dostępne w makro czy selgrosie, oczywiście jemy je bez omasty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Są różne odmiany ziemniaków - także białe. Jednak jeśli nie jest Pani pewna co do konkretnego posiłku podczas "białej diety" powinna Pani z niego zrezygnować.