Stały rumień na twarzy i nadmierna potliwość

Witam, Mam Silnie czerwoną twarz non stop stały rumień, nadpotliwość całego ciała twarz, stopy, dłonie, Do tej pory jakie badania robiłem co kazał mi lekarz to HGH, I tarczyce ale wszystko w porządku na te objawy cierpię od urodzenia, ale niestety jestem starszy i jest coraz gorzej , chciałem się spytać czy może do być jakaś choroba endokrynologiczna czy po prostu mam błąd w genach choć czuje że coś jest nie tak Proszę o pomoc, co mam zrobić jakie badania, co mi może dolegać

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie. Sugeruję kontakt z endokrynologiem. Być może po uszczegółowieniu wywiadu mógłbym zaproponować potencjalną przyczynę problemu, jednak przez internet jest to trudno.