Stan po operacji jelita cienkiego

Jestem po operacjach jelita cienkiego. 1 była w lutym 2014 ze wzgl. na całkowitą niedrożność spowodowaną przez zrosty. 2 była w marcu 2016 ze wzgl.na przepuklinę brzuszną oraz zrosty otrzewnowe. 1.10.2016 r. przypadkowo połknąłem pestkę od śliwki (1,2 x 2 x 0,5 cm). Wystąpiła 1-dniowa niedrożność - ograniczyłem więc jedzenie. Stan się powoli poprawiał tzn lekko zaczęły przechodzić wiatry i pojawił się stolec. Pestki nadal nie wydaliłem. Czy pestka zostanie strawiona w jelicie cienkim

Z tej pestki w jelicie wyrośnie drzewo - duża jabłoń, która zacznie rodzić soczyste owoce i będzie można przyoszczędzić na kupowaniu soków bo te same produkować się będą w okrężnicy.