Stan po zapaleniu trzustki oraz wzdęcia i ból pod żebrami

witam serdecznie mam 35 lat jestem po zapaleniu trzustki pol roku temu bylam w szpitalu gdzie mnie wyleczono od paru dni mam nadety brzuch i bol pod obojczykiem z lewej strony lekarz rodzinny stwierdzil ze wzdecie jest od ibupromu zalecil mi branie tabletek na wzdecia ale to nie pomaga a bol pod obojczykiem zbagatelizowal biore apap extra i na chwilke mija ale powraca przy oddychaniu rowniez boli czy moze miec to zwiazek z watroba bo te wzdecia sa nie komfortowe prosze o pomoc

Trudno mi ocenić co może się dziać bez bezpośredniego badania, bez ewentualnych badań dodatkowych obrazowych czy też laboratoryjnych. Jeśli dolegliwości nie ustępują mimo wykonywania zaleceń lekarza rodzinnego radzę ponownie z nim się skontaktować. Być może poszerzy diagnostykę o badania laboratoryjne czy też obrazowe celem wyjaśnienia dolegliwości.