Stany podgorzączkowe i ból brzucha a bolące węzły
Witam od jakiś 2 miesiecy miewam stany podgorączkowe , pobolewa mnie brzuch , brak apetytu ( schudłem ok 4kg) Do tego 2 tygodnie temu powiększyły mi się węzły chłonne- po obu stronach szyi , pachwinowy prawy , pachowy lewy , podżuchwowy prawy. Wylądowałem w szpitalu na diagnostykę morfologia mocz ekg w porządku. USG węzłów nie wykazało węzłów nowotworowych. Węzły są twarde przesuwalne przy dotyku nie bolą , ale za to pobolewają bez dotyku.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuję udać się do lekarza rodzinnego ze wszystkimi wynikami, po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.
Witam , podejrzewam , że jest Pan pod opieką odpowiednich lekarzy , ktorzy będą nadal prowadzili diagnostykę! Ja , na odległość nie jestem w stanie nic doradzić! z.zurawski
Ale czego dotyczy Pana pytanie. Myślę, że po wyjściu ze szpitala miał Pan postawioną ewidentną diagnozę i wskazania. Dalszym wskazówkami co do postępowania powinien zająć się Pana lekarz rodzinny.