Stany podgorzączkowe i ból brzucha a bolące węzły

Witam od jakiś 2 miesiecy miewam stany podgorączkowe , pobolewa mnie brzuch , brak apetytu ( schudłem ok 4kg) Do tego 2 tygodnie temu powiększyły mi się węzły chłonne- po obu stronach szyi , pachwinowy prawy , pachowy lewy , podżuchwowy prawy. Wylądowałem w szpitalu na diagnostykę morfologia mocz ekg w porządku. USG węzłów nie wykazało węzłów nowotworowych. Węzły są twarde przesuwalne przy dotyku nie bolą , ale za to pobolewają bez dotyku.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego ze wszystkimi wynikami, po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam , podejrzewam , że jest Pan pod opieką odpowiednich lekarzy , ktorzy będą nadal prowadzili diagnostykę! Ja , na odległość nie jestem w stanie nic doradzić! z.zurawski

Ale czego dotyczy Pana pytanie. Myślę, że po wyjściu ze szpitala miał Pan postawioną ewidentną diagnozę i wskazania. Dalszym wskazówkami co do postępowania powinien zająć się Pana lekarz rodzinny.