Stany zapalne skóry a stosowanie Differin

Witam. Po nieudanym zabiegu kwasem TCA zaczęłam stosować z zalecenia dermatologa differin, na nowe stany zapalne. Po trzech tygodniach stosowania zobaczyłam, że te popękane naczynka - ponieważ w moim przypadku nie było typowych ropnych krost, jednak obecnie, po prawie dwoch miesiacach stosowania znowu widze, ze te stany zapalne sa nasilone. Pani dermatolog zalecila mi stosowanie dwa razy w tygodniu. Czy codziennie stosowanie sprzyja nawrotowi po odstawieniu leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować leczenie wg zaleceń lekarza prowadzącego. przy braku poprawy wskazane jest ponowne udanie się do lekarza prowadzącego leczenie.