Stany zapalne skóry ucha a AZS

Witam, od paru lat zmagam się z pewnym problemem. Mam stany zapalne skóry ucha: czerwone plamy, łuszcząca się skóra. Lekarz mówił że to łojotokowe zapalenie skóry, potem AZS. Maści nie pomagają albo objawy wracają zaraz po odstawieniu. Do tego wydaja mi się jakbym stale miała "mokry" przewód słuchowy. Jest to dość krępujący problem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.