Starania o ciążę a wskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych

stram sie z mężem o dziecko od roku,ginekolog poradził mi zeby mąż udał sie do androloga na wizytę gdyz jego badania nasienia były nie za specjalne tzn.leniwe plemniki.i tam maja powtórzyć badania i ewentualnie przepisać leki.A mi mój ginekolog przepisał tabletki antykoncepcyjne zeby wytworzyć efekt sprężynki,mam je zarzywać przez pół roku dopoki nie poprawią nasienia męża.Wiem ze lekaz wie co robi ale czy to konieczne i bezpieczne.czy po odstawieniu odrazu moge zajsc w ciaze czy musze odczekac

Lek. Tomasz Budlewski

Sadźe ze bezpieczne. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza prowadzacego.