Starania o dziecko a leki hormonalne

Dzien dobry. Od kilku lat staram sie o dziecko. Badam hormony fsh i estradiol. W jenym miesiacu poziomytch hormonow wskazywaly postmenopauze a w nastepnym byly w normie i tak co drugi miesiac. O czym moze to swiadczyc? Endomedrium ma ok 1 cm jak bylam na monitoringu. Mam 28 lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak duże rozbieżności mogą wskazywać na błędy laboratoryjne. Tak duże wahania hormonów wydają się bowiem być mało prawdopodobne. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.