Starania o dziecko i podwójne poronienie

Dzień dobry Bardzo proszę o interpretację moich wyników.Mam 34l ,staramy się z mężem o drugie dziecko i nic,dwa razy poroniłam.Zlecono wykonanie badań,martwię szczególnie niskim AMH- 0,47-czy taki wynik świadczy o okresie menopauzalnym i braku szansy na NATURALNE zapło..AMH - 0,47 (ng/ml),CYTOMEG- IgM-0,160,CYTOM-IgG 98,67,BETA-2-GLIKOP.1- gM-2,65,IgG-2,63,TESTANA 1- brak ozn.TOXOPL-IgG-300,IgM0,849,WIRUS zapal.w.typ B - anty HBS<2,00,Kardiolipinie-IgM4,87,IgG10,31 Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Kobiety ze skrajnie niskim AMH mogą miesiączkować regularnie (a więc nie mają menopauzy)
Pojedynczy wynik AMH nawet jeżeli jest poniżej normy daje nam dość dokładną informację o rezerwie jajnikowej ale tylko i wyłącznie w tym momencie. Nie wiemy czy AMH nie było niskie już wcześniej. Nie wiemy jaka będzie dynamika zmiany rezerwy jajnikowej w najbliższych latach. Możliwe jest, że AMH było niskie już dawno i kobieta przez całe swoje życie aż do menopauzy około 50 r. ż. będzie miała niskie AMH