Stłuczenie kręgosłupa szyjnego oraz stłuczenie kręgosłupa lędzwiowego

Witam.Po wypadku komunikac.stwierdzono u mnie :stłuczenie kręgos.szyjnego oraz stłuczenie kręgosłupa lędzwiowego.Z ubezp grupow. PZU otrzymałam 4%uszczerbku na zdrowiu .Proszę o informację czy to orientacyjnie jest właściwy %.Wg tabeli uszczerb. za każdy przysługuje od 1 do 5%.Nie jestej jednak pewna czy stłucznie kręgosłupa lędzwiowego to to samo co (skręcenie ,stłucznie zniewielkim uszkodzeniem aparatu więzadłowego -wg. tab. PZU pkt 91.Jeśli ktoś z państwa odpowie na moje pytanie to z góry dziękuję. Pozdrawiam K

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

według mnie jest to dobrze zakwalifikowane.

Pozdrawiam.