Stosowanie antybiotyków przy stwierdzonej anginie

Witam , ostatnio byłam u lekarza i stwierdził że mam anginę po czym przepisał antybiotyki (które nie działają). Martwię się bo nie wiem co mi dolega , moje objawy to: Powiększony węzeł chłonny , potliwość , zmęczenie , swędzenie skóry , nudności , odczuwam także dziwne intensywne zapachy... Proszę o pomoc , byłam już u kliku lekarzy ale żaden nie traktuje tego poważnie i albo mówi że to angina , albo że przemęczenie , albo że grypa...

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.