Czy to osłabienie i ciągłe infekcje mogą być wynikiem angin?

Witam, ponad rok temu miałam usunięte migdały (14 angin ropnych z przerwami kilkudniowymi, nie pomagały żadne antybiotyki). Po tym czasie nie doszłam jeszcze do siebie, czuję nadal się osłabiona, ciężko wyjść mi na 2 piętro, co chwilę łapię infekcje (mam powiększone węzły chłonne i czuję "łamanie w kościach" i ogólne rozbicie). Co mogę zrobić by dojść do siebie? Nie wiem czy to osłabienie i ciągłe infekcje mogą być wynikiem angin, jakimiś powikłaniami po anginach?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i skierowanie na dalsze badania i konsultacje , wykluczyć także nalezy zaburzenia odporności