Stosowanie antybiotyku na bóle gardła i ucha

Witam od ponad tygodnia boli mnie głowa. Wszystko zaczęło się miesiąc temu przez pierwszy tydzień brałam antybiotyk na ból gardła i ucha. Kolejny tydzień dostałam leki na to samo ponieważ pierwsze nie pomogły i 3 tydzień gardło jeszcze zaczerwienione ale dostałam tylko krople do ucha. I teraz czwarty tydzień strasznie boli mnie głowa zwykle leki tylko przytlumia bol ale nie likwidują go całkowicie. Boli mnie przód głowy nad oczami. Miałam problem z zatoki kilka lat i to napewno nie jest ten bol

Jak poziom morfol, OB, CRP ? Jakie wyniki ostatnich badań ??
Jaki stan ogólny i jakie leki??
Pozdrawiam