Stosowanie Bromergonu a problemy z zajściem w ciążę

Witam, moje pytanie skierowane jest do ginekologa. Mam 40lat Od 6 lat biorę bromergon mam problemy z zajściem w ciążę, lekką niedoczynność tarczycy. Miesiączki mam co 28-31-25 dni. Na badaniach usg lekarz stwierdził bardzo dobry stan jajeczka z tym ,że ma ono "grubą powłokę" i niestety żaden "strzelec" się nie dostanie....szkoda-:(. Teraz dostałam okres po 25 dniach, mam stan podgorączkowy jakbym miała grypę ogromnie bolą mnie piersi/ok.sutków/ czy mogę być jednak w ciąży?Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

droga Pani, ciężko określić przez internet czy jest Pani w ciąży. Proszę zrobić test ciążowy. 14 dni po wspolzyciciu.

Pozdrawiam.