Stosowanie dwóch opakowań tabletek antykoncepcyjnych bez przerwy i obfite krwawienia

Biore tabletki antykoncepcyjne od sierpnia Na początku miałam lekkie plamienia, poźniej ucichły. Teraz przez dwa miesiące nie zrobiłam sobie przerwy nie brałam tabletek placebo i od 9 dni mam mocne plamienie śródcykliczne, boli mnie też brzuch, wszytskie tabletki brałam reguralnie,żadnej nie pominełam , nie miałam wymiotów ani biegunki. Zastanawia mnie jedno czy te plamienia, prawie jak okres mogą występować z powodu nadwyżki hormonów ?

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim, dlaczego nie zrobiła Pani przerwy na tabletki placebo? Jeżeli problem się nie ureguluje, proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.