Stosowanie Efectinu i Kwetaplexu pod opieką psychiatry

Od 6 miesięcy jestem pod opieką psychiatry. Biorę efectin i kwetaplex. Na początku przytyłam po tym 5 kg, ale potem wszystko się unormowało. Jednak nadwaga pozostała. Do tego doszły skoki wagi z dnia na dzień. Jednego dnia jest 64, następnego 66 kg. Piję dużo wody w ciągu dnia, zaczęłam ćwiczyć. Oprócz tego coś się dzieje z cyklem. Między okresami są dni plamienia, prawie jak słaby okres, a sam okres przychodzi po paru dniach brązowego śluzu. Jak to wyjaśnić?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to efekt działeń nieporządanych przyjmowanych przez Panią leków, a wynikają one ze sposobu działania leków. W przypadku uciążliwych dolegliwości konieczny jest kontakt z psychiatrą, który zaproponuje lepiej tolerowane przez Panią leczenie.