Stosowanie leków bez recepty na drętwienie ręki

Dzieńdobry chciałam się zapytać czy jest jakichś lek bez recepty na drętwienie ręki jeżeli tak to proszę podać jaki.Potrzebuję konsultacji.Pacjent ma 61 lat i w dniu 17 czerwca 2014r. przeszedł operację kamiczego zapalenia pęcherzyka żółciowego. Operacja została przeprowadzona laparyskopowo.Chory otrzymał wtedy leki: Paracetamol,Polprazol,Pł. infuzyjne,No-spa,Papaweryna,Potas,Fraxiparyna.Chory miał zrobione USG jamy brzusznej w dniu 12 czerwca 2014r.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam przede wszystkim wizytę u neurologa celem ustalenia przyczyny drętwień rąk. Nie wydaje mi się żeby leki bez recepty mogły pomóc w powyższym stanie. Pozdrawiam