Stosowanie leków na zatoki u 2-letniego dziecka

Jaką dawkę syropu Sinulan czy innego na zatoki może stosować dwuletnie dziecko?

Aleksander Ropielewski

Lek sinulan nie jest zatwierdzonh do stosowania u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie wiem jakiego leczenia wymaga dziecko. Objawowo można stosować preparaty zawierające pseudoefedrynę(max 3-5dni)i leki przeciwzapalne. Przede wszystkim sugeruję kontakt z lekarzem.