Stosowanie leków przy depresji

Dzień dobry Mam pytanie z dziedziny psychiatrii Biorę Velaxin ( venlafaxine 225 mg) oraz Kwetapine ( Quitiapine 200)- czasami tez prometazyne (doraźnie) ,czy mogę dodatkowo brać niacynę ? Czytałam , ze może pomóc przy depresji Dziękuję

Pozdrawiam.

Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym oraz wziąć pod uwagę podjęcie psychoterapii.Leki w połączeniu z psychoterapią są bardziej skuteczne i przynoszą długotrwałe efekty.Pozdrawiam