Lęk uogólniony a stosowanie leków

Cierpie na lek ugolniony.przyjmuje lek faksolet w dawce 225 Kiedy moge sie spodzewac wiekszej poprawy?lekarz chce mi zapisac kolejny lek do brania razem czy to konieczne;bralam wczesniejleki mozarin i paraksinor;bez poprawy.

Witam, najlepsze efekty leczenia leku uogólnionego daje połączenie terapii farmakologicznej z psychoterapia. Leki działają na objawy a psychoterapia na ich przyczyny, dlatego jeśli chce Pani pozbyć sie choroby zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam.

Leki w żaden sposób nie leczą lęku uogólnionego. Psychoterapia jest właściwą metodą leczenia. Ewentualnie czasem psychoterapeuta może zalecić wizytę u lekarza psychiatry, gdy widzi, że jest wskazanie. Ale nie odwrotnie.

Pozdrawiam,
Michał Świeboda