Nerwica a przyjmowanie leków Mozarin i Alprox

Od 2,5 roku mam nerwice.nie mam juz takich mocnych lęków i ataków jak na początku.bralam Sedam przez miesiąc.teraz nic nie biorę.jest lepiej,ale mam czasami lęki,nocne ataki.Ale mam codziennie ciezki oddech,bujanie w głowie,ciezkie jak z waty nogi.uczucie ze mi słabo,męczenie sie,ciezka glowe,jakieś dziwnie w niej cisnienie,piski,watę,uczucie wbijania w ziemie,podjazd winda do góry w głowie.badania u kardiologa,okulisty,neurologa ok.Czy przepisany prze neurologa Mozarin i alprox na to pomoże?

Witam, nic nie pisze Pani o psychoterapii, najlepszy efekt leczenia daje równoczesna praca z lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą. Mozarin oraz Alprox są lekami stosowanym w lęku napadowym, maja za zadanie zmniejszenie objawów o jakich Pani pisze. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
najlepsze rezultaty w leczeniu nerwicy daje połączenie farmakoterapii z regularną psychoterapią, dlatego zachęcam Paniądo zwrócenia się o pomoc do psychoterapeuty, który może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu