Stosowanie leków w leczeniu zmian na skórze twarzy

witam wracam od dermatologa i chciałam wyleczyć parę krostek na twarzy. Lekarz przepisał mi tetralysal 300mg 2x dziennie do tego płyn micelarny, krem bioderma sensibio ds , duofilm. Mam 43 lata i to nie jest trądzik jak u nastolatka i nie wiem czy dawka 600mg dziennie to nie za dużo? (moja wątroba!). antybiotyk mam na miesiąc ale leczenie ma trwać 6 miesięcy i boję się czy warto tak masakrować wątrobę. Pozdrawiam

Rozumiem Pani niepokój, ale bardzo trudno komentować leczenie zalecone po konsultacji i bezpośredniej ocenie skory.
Jeżeli ma Pani watpliwości, proszę zasięgnąć konsultacji innego dermatologa, przedstawiając mu swoje pytania.
Ewa Rybicka