Stosowanie leku Letrox 100 na niedoczynność tarczycy

Witam. Od 6 lat lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. biore Letrox 100 Nie wiem czy to moze miec jakis zwiazek ale pisze. Otoz od tygodnia mam problem z ciaglym odczuwaniem glodu. Jem. nie wazne co i ile ciagle odczuwam glod. Po jedzeniu czuje sie bardziej glodna niz przed jedzeniem. Dodam rowniez ze od ponad tygodnia mam zgage (w kazdym razie tak mi sie wydaje) Co mi jest? Psychicznie dlugo nie da sie tak wytrzymac.

Choroby tarczycy niestety wpływają na funkcjonowanie całego organizmu, zwłaszcza na przemianę metaboliczną. Leki nie leczą przyczyny choroby, tylko jej objawy. Czy Letrox daje takie objawy uboczne można sprawdzić w ulotce. Sugeruję poczytać o chorobach tarczycy w " ukrytych terapiach". Pozdrawiam