Stosowanie leku Mozarin Swift 10 mg a jego skutki uboczne

Witam, byłam wczoraj u psychiatry i zapisał mi Mozarin Swift 10 mg. Bardzo się boję skutków ubocznych i ze mi nie pomoże, a jak mi nie pomoże i bede chciała odstawić to pcozuję się jeszcze gorzej. Czy te tabletki faktycznie rzadko dają skutki uboczne i czy faktycznie pomagają? Bardzo proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jak każdy lek również mozarin swift może powodować efekty uboczne. WYnikaja one z jego mechanizmu dizałania, który jednocześnie przynosi oczekiwany efekt leczniczy. W większości przypadków objawy uboczne sa przejściowe i słabo nasilone.