Stosowanie maści Arcalen na śluzówkę jamy ustnej

Witam, czy mozna stosować masc Arcalen na sluzowke Jamy ustnej celem wygładzenua zgrubienia pourazowego w tym miejscu (rozciece zebem) ? Od urazu minęło 3.5 tygodnia, dziękuje bardzo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Maść nie jest przeznaczona do stosowania na błony śluzowe.

Witam, maść Arcalen jest lekiem do stosowania zewnętrznego, np. na skórę , w związku z tym nie powinno się jej stosować wewnątrz jamy ustnej, bo nie jest zbadane czy np. po połknięciu nie będzie bólu brzucha lub innych niepożądanych objawów.

Polecam inne gojące żele do jamy ustnej np. ziołowy Mucosit lub baikadent, można przy stosowaniu starać się delikatnie masować zgrubienie palcem.
Życzę pięknego uśmiechu :)