Stosowanie preparatu Megalia na wzrost wagi

Ostatnio strasznie schudłam. ważę 45kg przy 160cm wzrostu. w żaden sposób nie mogę przytyć... czy mogłabym stosować taki lek wspomagajacy łaknienie "MEGALIA" ? Są jakieś przeciwdziałania?

Powinna Pani przede wszystkim ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy i zastosować terapię odpowiednio do niej dobraną. Sugeruję zgłosić się do lekarza prowadzącego i omówić z nim problem - jeżeli chciałaby Pani stosować Megalię wizyta u lekarza i tak jest niezbędna, gdyż jest to preparat wydawany na receptę.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

lek jest na receptę tak więc powinna Pani uzgodnić przyjmowanie z lekarzem prowadzącym, może zacznie Pani od łagodniejszego preparatu np Apetizer.
Warto też wykonać badania morfologii cukru oraz tarczycy - być może tam jest przyczyna utraty wagi.

Pozdrawiam

Witam serdecznie,

na początku należałoby ustailic przyczynę utraty kilogramów. Nalezy zrobic przynajmniej podstawową morfologie i uadac się do lekarza. Megalia jest lekiem wydawanym na receptę, więc i tak będzie Pani musiała udac się do specjalisty.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk