Czy jest szansa utraty wagi pomimo nadczynności tarczycy i insulinooporności?

Witam mam pytanie, mam nadczynność tarczycy i insulinoopornosc, czy przy stosowaniu określonej dawki leków (letrox 175 i metformax 1350 (dziennie)) jestem w stanie zrzucić zbędne kilogramy i wrocic do wagi sprzed nasilenia choroby (z 89 na 60/65)?

Witam serdecznie,
oczywiście, że jest szansa że Pani schudnie. Wystarczy odpowiednio dobrana dieta połaczona z lekami i aktywnościa fizyczną.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk