Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych po 2-miesięcznej przerwie

Witam. Miałam przerwę w stosowaniu tabletek antyko.(2 miesięczna) zaczęłam je przyjmować niestety pomyliłam okres z plamieniem i do tej pory krwawienie się nie pojawiło (ok 8 tab) , od kiedy będę zabezpieczona? Proszę o pomoc . z poważaniem Monika

Aleksander Ropielewski

Jest już Pani zabezpieczona (przyjmuje się, że pełna ochrona antykoncepcyjna uzyskana jest po 7 dniach od rozpoczęcia terapii).