Stosowanie tabletek przy terapii zatok

Witam serdecznie, najprawdopodobniej mam zapalenie prawej słabo rozwiniętej zatoki, płuczę noc wodą z 7 kroplami greposeptu, czuję jak na tylnej ścianie gardła spływa mi gęsta wydzielina, jakie można kupić w aptece tabletki bez recepty aby wspomóc leczenie domowymi środkami, czy np. Sinupret jest dobrym lekiem? Chciałabym zaznaczyć, że nie mogę brać ant. ponieważ przeszłam silne zatrucie po wodzie z grzybem i dopiero co odbudowałam odporność i nie chciałabym tego stracić, z góry bardzo dziękuje

sinus rinse, 2xdz do pukania nosa zamiast tego czegoś dziwnego co pani stosuje, a tabl pani daruje sobie, ew miód z rana z gorącym mlekiem będzie zamiast leku mukolitycznego