Stosowanie tranu skandynawskiego

Czy Tran Skandynawski (olej z dorsza witaminy A D3) jest coś warty? Ponieważ jest dosyć tani (3,99) i nie ma tam kwasów Omega-3 (DHA i EPA).

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

To nie jest zły suplement, dostarcza witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, uzupełnia zimowy niedobór witaminy D. Kwasy omega-3 może Pani dostarczyć z pozywieniem: tłuste ryby morskie, olej lniany.

Pozdrawiam serdecznie