Stosowanie zabezpieczeń oraz wiek partnera a długość stosunku seksualnego

Witam. Mój partner ma 40 lat. Kiedyś seks z nim trwał godzinę a nawet dłużej. Od niedawna stosunek trwa ok 2-3 minuty. Nie wiemy czym to może być spowodowane. Z początku nas to bawiło, że młodnieje ale teraz trochę zaczyna nas to martwić. Kochamy się nieregularnie i bez zabezpieczenia (stosunek przerywany) - czy to może być przyczyną? Proszę o poradę.

Dla konkretnej oceny sytuacji potrzeba więcej informacji.
Proponuję rozważyć wizytę u lekarza seksuologa w miejscu zamieszkania.
Pozdrawiam. JW