Stosunek po 9 dniach stosowania tabletek antykoncepcyjnych a ciąża

Witam. Czy jeśli przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od trzeciego dnia cyklu, przez pierwsze osiem dni nie współżyłam, dopiero po wzięciu dziewięciu tabletek kochałam się z chlopakiem, nie skończył we mnie, jednak czuję pewne obawy, dodam, że wczesniej nie przejmowałam antykoncepcji hormonalnej, a mój cykl był dość nieregularny, biorę tabletki yaz, regularnie, równo o 19.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ochrona przed ciążą nie powinna zostać zmniejszona. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.