Stosunek po skończeniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

Witam, czy to możliwe, że mogę być w ciąży? W piątek skończyłam brać antykoncepcyjne tabletki, a w sobotę w nocy miałam stosunek z chłopakiem bez jakichkolwiek zabezpieczeń... Czy zatem to możliwe? Od soboty codziennie mi niedobrze ze stresu, całymi dniami chodzę zaspana, nie mogę jeść. Na dodatek zawsze w sytuacjach kryzysowych w jakiś sposób pomagały mi odreagować papierosy, a teraz mi nawet nie smakują. Proszę pomóżcie...

Witam, w obecnej sytuacji ryzyko ciąży uzależnione jest od Pani dalszego postępowania. Niewątpliwie będzie ono podwyższone, gdy zdecyduje się Pani na ostateczne odstawienie tabletek antykoncepcyjnych. Jeżeli zależy Pani na zminimalizowaniu ryzyka, powinna Pani potraktować dni bez tabletek jako 7-dniową przerwę (oczywiście zakładam, że przyjmuje Pani tabletki dwuskładnikowe zgodnie z zasadą 21+7) i rozpocząć nowe opakowanie nie później niż w 8 dniu od przyjęcia ostatniej tabletki. Pozdrawiam