Stosunek przerwany z chlopakiem bez prezerwatywy a choroba weneryczna

Miesiąc temu miałam stosunek przerwany z chlopakiem bez prezerwatywy. Dzień po stosunku miałam poty nocne oraz biegunkę utrzymująca sie tydzień. Dodam że wczesniej bylam lekko przeziębiona. Teraz mam powiększone migdaly i jakby na nich jakies pęcherzyki bylam u lekarza ale powiedzie mi ze węzłów chłonnych nie mam powiększonych. Boje sie bardzo że choruje na jakas chorobę weneryczną. Proszę bardzo o pomoc.

Witam!
Opisywane objawy nie są typowe dla choroby wenerycznej. Jednak uprawiając seks bez zabezpieczenia (prezerwatywy) naraża się Pani na zakażenie różnego rodzaju chorobami. Proponuję wizytę kontrolną u ginekologa. Stosunek przerywany nie powinien być traktowany jako metoda zapobiegania ciąży, ponieważ plemniki mogą pojawić się w wydzielinie z penisa jeszcze przed wytryskiem (może dojść do zapłodnienia pomimo wytrysku poza pochwą).