Strach u dziecka przed kąpaniem?

Witam,pytanie dotyczy mojego 35 tyg. synka. Od zawsze lubił się kąpać w wannie,chodzimy również co jakiś czas na basen. Niestety od 3 dni dziecko zaczęło dziwnie zachowywać się w wanience. Po włożeniu do wanny robi się niespokojny, zaczyna płakać, spina i prostuje nóżki.Wygląda na bardzo wystraszonego, łapie nas za ręce. Po wyjęciu z wanny wszystko wraca do normy. Co może być przyczyną - dodam, że podczas kąpania nie zdarzyło się nic, co mogło go wystraszyć.Czy warto przez kilka dnie nie kąpać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może przechodzi skok rozwojowy? Woda nie jest za ciepła albo za zimna? Można spróbować 2 dni przerwy od kąpieli.
Pozdrawiam