Stres i problemy z erekcją

pytanie o leki na potencję, mam 45 lat ogromny stres nerwy, od 2,3 lat mam problem z erekcja , stres, lęk , przy kobiecie brak erekcji penis opada,mam pytanie cialis,viagra ,levitra czy to praktycznie identyczne leki to samo dzialanie? czy jesli brak erekcji ma podloze stresu , nerwy, oraz niskie cisnienie to pomoze mi , jest szansa na dobra erekcje? ktora tabletka bedzie dlamnie lepsza ? czy obojetne bo praktycznie kazda dziala tak samo?

Witam Pana. Nie jestem lekarzem dlatego nie odpowiem na pytania dotyczące leków. Zainteresowałem się wątkiem stresu o którym Pan napisał. Z całym przekonaniem mogę napisać, że radzenie sobie ze stresem przy pomocy farmakoterapii nie przyniesie Panu oczekiwanych skutków. Mam nadzieję, że przyjmowanie leków konsultuje Pan z lekarzem. Proponuję dołączyć wizyty u seksuologa. To taki specjalista, który pomoże Panu wypracować sposoby radzenia sobie ze stresem uwzględniając również obszar seksualny. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Leki na erekcję powinny być indywidualnie dobrane, zwłaszcza że jak Pan pisze jest osobą zestresowaną oraz ma problemy z prawidłowym ciśnieniem. Dlatego powinien Pan udać się do lekarza i poprosić o dobranie odpowiedniego specyfiku. Warto też popracować nad stresem, który towarzyszy Panu już dosyć długo. Zwalczy Pan w ten sposób przyczynę swoich problemów i być może leki nie będą wtedy potrzebne. Są warsztaty i szkolenia z umiejętności radzenia sobie ze stresem, wsparcie w tym aspekcie można znaleźć również u psychologa/psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie.