Strzelanie stawów, powtarzające się stany zapalne barków oraz ból pięty i śródstopia w czasie chodzenia

Strzelają mi stawy rąk nóg bioder,powtarzają się stany zapalne barków,choroba posteępuje, schodzi do śródstopiaBoli pięta i śródstopia w czasie chodzenia. Dziś w nocy głowaOderwała się od szyi. Boli i nie mogę obracać. Wiem że to wiązała może ścięgna. Co to jest???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest pilna wizyta u specjalisty ortopedy.