Strzykanie w stawach u 14-latki

Dzień dobry. Mam córkę w wieku 14 lat i ciągle skarży mi się na "strzykanie" w stawach, w kostce. Gdy chodzi, co krok strzykają jej kostki, a ma to już od 2 m-cy. Z początku myślałam, że to brak żelaza ale jadła galaretki ,tabletki ,żelki itd. Nie wiem, czy mam iść z nią do lekarza czy poczekać aż minie i czy to coś niebezpeicznego dla zdrowia?(np. zanikanie chrząstki stawowej)Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki stawów skokowych. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.