Stwardnienie żyły w prawej ręce

witam,od dwóch dni zauwazylam stwardnienie zyly prawej reki w okolicy nadgarstka i dloni,jest to bolesne jak po stluczeniu,czy moze byc to oznaka czegos powaznego,dziekuje za informacje. Marzena.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może wystąpiło u Pani zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych. Aby ustalić właściwe pełne rozpoznanie konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który zleci dalsze postępowanie po przeprowadzeniu badań. Pozdrawiam.