Stwierdzenie miastenii u 50-latki

Mam 50 lat w 2013 r w szpitalu stwierdzono u mnie Miastenię,mój neurolog wyklucza Miastenię stąd też wysłał mnie na biopsję mięśniową.Wynik na przekrojach poprzecznych widoczne są regularne tej samej wielkości blisko siebie leżące bez rozrostu mozajkowato różnicujące się enzymatycznie włókna mięśniowe poza tym bez innych zmian.O czym mówi wynik czy potwierdza lub wyklucza Miastenię.Termin do lekarza mam w Pażdzierniku.Proszę o odpowiedż

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Opis badania jest prawidłowy, jednak rozpoznanie/wykluczenie miastenii odbywa się głównie na podstawie objawów klinicznych i badań elektrofizjologicznych mięśni.