Stwierdzone zapalenie pluca prawego

Witam. Lerzalam w szpitalu na stwierdzone zapalenie pluca prawego wszystkie wyniki byly naprawde kiepskie moje crp wynosilo 188 ...po wyjsciu objeto mnie opika pulmonologa i po 3 tyg po wyjsciu ze szpitala lekarz stwierdzil radiologicznie ze mam gruzlice mikrobiologia ujemna jak narazie.... biore leki juz 3 tyg. I zaczelo znowu bolec mnie w prawej czesci klatki piersiowej i piers blisko pachy...dlaczego tak sie dzieje czy znow cos sie dzieje ? Czy to tak bedzie bolec czasami prosze o odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo nawrotu stanu zapalnego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.