Sucha skóra głowy po leczeniu przeciwgrzybiczym

Witam. W listopadzie zaczęłam brać tabletki antygrzybiczne (początki na palcu u stopy). W styczniu skończyłam. Nie wiem czy to od tego, ale od jakiś dwóch miesięcy moja skóra głowy jest jakby sucha, miejscami mam wrażenie jakby były tam krostki, a gdy drapnę to wypada to: http://zapodaj.net/images/3f1be9e8d125f.jpg Wygląda jak mikroskopijne jajeczko (nie wszy), jest twarde mogę wyjąć ich kilka gdy przejadę palcami po głowie. Boję się, włosy mam sztywne, plączą się i wypadają. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.