Suchy i męczący kaszel w okresie zimy

Witam, mam suchy męczący kaszel. Kaszel nasila się w okresie zimowym. Robiłem różne badania i wszystkie wyniki wychodzą bardzo dobre. Robiłem spirometrie i wynik dużo powyżej średniej. Jak powiedział lekarz spirometria wyszła mi lepiej niż niejednemu sportowcowi. Robiłem również testy alergiczne na wszytko co jest możliwe. Okazało się ze nie mam na nic alergii. Miałem zrobioną też gastroskopie i również nic nie wyszło nic niepokojącego. Przeswietlenie płuc też OK.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zostało wykonane bardzo wiele badań mających na celu ustalenie przyczyny dolegliwości.. Warto jeszcze wykonać badanie w kierunku chorób pasożytniczych. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.