Suchy kaszel a sezon grzewczy

Witam, mam problem, a mianowicie męczy mnie kaszel, nie jest uporczywy ale przeszkadza, kaszel jest suchy, a w płucach albo gdzieś po drodze do nich czuję rzężenie. Czy może to być związani\e z sezonem grzewczym, a jeśli tak to co mogę zrobić , aby sobie pomóc. Pozdrawiam

Suche powietrze może drażnić drogi oddechowe. Niestety nie ma dobrego sposobu na przeciwdziałanie temu. Nawilżacz powietrza może trochę by pomógł. Regulowanie termostatem tak żeby temperatura w pomieszczeniu była ok 18 st. W razie utrzymywania się kaszlu radzę odwiedzić lekarza.